Alfa kurss

Kas ir Alfa kurss?

Alfa kurss ir 15 nodarbību iknedēļu tikšanās cikls, kas cilvēkus atraktīvā un praktiskā formā iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem. Tā ir koncentrēta un efektīva evaņģelizācijas programma cilvēkiem, kas aiz ikdienas dimensijas vēlas ieraudzīt ko vairāk, vēlas rast atbildes uz vissvarīgākajiem savas dzīves jautājumiem.

Tas adresēts arī tiem, kas atrodas garīgās pasivitātes situācijā, t.i., neticīgajiem, kā arī jauniem kristiešiem un tiem, kuri šaubās un nav vēl skaidri izšķīrušies par savu piederību Kristīgajai Baznīcai. Alfa kurss būtiski palīdz draudžu locekļiem gan atdzīvināt savu ticību, iemācoties stāstīt par to citiem, gan arī atrast savu vietu un kalpošanas veidu draudzē. www.alfakurss.lv

Mūsu draudzē

16.Alfa kursa izlaidums Sv.Alberta draudzē

Mūsu draudzē šie kursi pastāv jau kopš 2006. gada. Saņemtas atbildes uz ilgi briedušiem jautājumiem un kādam iegūti atkal jauni jautājumi, aizsākušās skaistas draudzības, pavadītas prieka pilnas nedēļas nogales, tuvāk iepazīti cilvēki no pašu draudzes, milzīgs daudzums visinteresantāko stāstu un iedvesmojošas liecības, tuvāk iepazīta mūsu svētā Alberta baznīca – tas viss un vēl ļoti daudz kas cits Alfa kursu laikā. Taču vislielākais ieguvums, protams, ir tuvošanās Dievam un pieaugšana mīlestībā!

15. Alfas izlaidums

Aicinām ikvienu pievienoties mums un no sirds pateicamies draudzes ticīgajiem un ikkatram, kurš atbalsta Alfa kursus ar lūgšanām, iegādājoties draudzes avīzīti un tādā veidā ziedojot Alfa kursiem, informējot draugus, tuviniekus un kolēģus par Alfa kursiem – lai Dievs svētī katru!

13. alfa kursa izlaidums

Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 29506282 (Marina) vai rakstot alfakursi@gmail.com
Par aktuālajiem Alfa kursiem lasiet sadaļā: Pasākumi.

Alfa kursa liecības

Es pievienojos 16. ALFAi un pabeidzu šo kursu. ALFAs komandas viesmīlība un draudzīgums ļauj pārvarēt bailes uzsākt kursus ar nepazīstamiem cilvēkiem. Uzskatu, ka katram kristietim ir vērts atnākt uz ALFA kursiem. Jo, apmeklējot tikai baznīcu, nav iespējams rast atbildes uz visiem jautājumiem. Protams, to var darīt pašmācības ceļā, lasot daudzas jo daudzas grāmatas, bet ne vienmēr tam ir laiks un iespējas. Dienas steigā nav kad apsēsties un iedziļināties būtiskos jautājumos. Es izvēlējos šo ceļu – ALFu. Nākot uz ALFu, es varēju 100% pieslēgties un klausīties lekcijās, kurās ir izvilkts būtiskākais. Lai gan lekciju tēmas ir nopietnas, tās tika pasniegtas tā, lai klausītājam būtu interesanti, dažreiz ar nelielu humora devu, kā arī tika stādīti priekšā reāli piemēri-liecības.
Piedaloties diskusijas grupā:
1) ir iespēja paskatīties uz sevi it kā no malas;
2) dzirdēt citu cilvēku liecības;
3) iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus, ar kuriem varu runāt par Dievu. Komunicēt bija neticami viegli, jo bija sajūta it kā pazīstu šos cilvēkus jau ļoti sen.
Paldies visai ALFAs komandai!

Margarita 2014. gada 15. decembris

Alfā nonācu pēc uzaicinājuma katehēžu laikā, un par to esmu ļoti pateicīga. Nojautu, ka tas varētu būt vērtīgs pasākums, bet viss izrādījās vēl labāk! Man ļoti patika brīvā un priecīgā gaisotne, lekcijas un diskusijas, kas lika savādāk paraudzīties uz savu dzīvi. Un, protams, Alfas komanda - tādi cilvēki, kas iedvesmo un parāda, ka var taču dzīvot arī savādāk! Bet nedēļas nogale ar visiem kopā Dzintaros bija patiešām brīnišķīga! Šis bija tiešām vērtīgs laiks, paldies jums!

Laura 2014. gada 15. decembris

Uz Alfa kursiem, var teikt, mani atveda Laima Estere. Laima Estere - tā es būtu nosaukusi savu meitiņu. Pateicoties viņai, es atgriezos ticībā uz Jēzu Kristu kā mūsu vienīgo glābēju un sargātāju.

Pēc viņas aiziešanas, es vēlējos uzzināt kaut ko vairāk par svēto trīsvienību, Bībeli un baznīcu. Tāpēc, kad man draudzene izstāstīja, ka draudzēs reizēm tiek rīkoti Alfa kursi, kuros izstāsta visus būtiskākos jautājumus, meklēju, kad un kur tuvākajā laikā tiek organizēti šādi kursi.

Dievs vadīja visu tā, ka tieši nākamajā dienā sākās Alfa kurss Sv.Alberta draudzē. Pie baznīcas ir Dvēseļu dārzs, tāpēc, ikreiz pirms lekcijas es varu aiziet uz turieni un palūgties.

Alfa kursos es uzzināju daudz vairāk par tēmām, kas mani interesēja saistībā ar ticības lietām, kā arī iepazinu kādu daļu no šīs draudzes cilvēkiem. Turklāt, mazajās grupiņās ir iespēja pārrunāt lekcijā skartos jautājumus, redzēt, ka arī citus nodarbina līdzīgas pārdomas. Man ļoti patīk dziedāt, tāpēc vienmēr gaidu, kad būs slavēšana un varēs padziedāt. Paldies Sv.Alberta draudzei par šiem kursiem un īpaši t.Krišjānim!

Inese 2014. gada 15. decembris