Pasākumi

Rīgas Svētā Alberta Romas katoļu draudze ielūdz uz Alfa kursu

26. janvārī plkst. 13:00 mūsu draudzē sāksies jauns Alfa kurss. Tas notiks jaunajās telpās Zemaišu ielā 2, 1. stāvā.
26. janvārī notiks prezentācijas lekcija, kurā tiks izstāstīts, kā noritēs un kas gaidāms šajā kursā. Tas ir domāts katram draudzes loceklim un kādam, kuru jūs pazīstat, bet kurš vēl nepazīst ticību.

Tā kā tikšanās laikā ir iekļauta maltīte, lūdzam pieteikties: Gita, tālr. nr.: 25158664 vai rakstot uz e-pastu: alfakursi@gmail.com.

Vairāk informācijas lasot mūsu mājaslapu: http://albertadraudze.lv/alfa-kurss/

Lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību

No 18.janvāra līdz 25.janvārim: lūgšanu nedēļa par kristiešu vienotību. Var saņemt pilnas atlaidas tie, kuri piedalīsies lūgšanās visu nedēļu.

Iestiprināšanas sakramenta pieņemšana jauniešiem

Sākot ar 22. septembri svētdienās plkst. 12.15 – draudzes mājā Jauniešiem no 13 līdz 17 gadiem notiks sagatavošanās kurss Iestiprināšanas sakramenta pieņemšanai. Pieteikties pie br. Jāņa tel.: 20011275.

Ikonogrāfijas kursi

Trešdienās un sestdienās – dienas laikā.
Informācija pie māsas Ņinas – tālr. 28315717

„Alfa” kalpotāju grupas tikšanās

Trešdienās plkst. 19:15 Alfa kursu telpās. Svēto Rakstu lasīšana, priestera komentārs, diskusijas, agape, saviesīgas sarunas, lūgšanas, rekolekcijas.
Interesēties pie Marinas, tālr.: 29506282

Baznīcas draudzes telpu uzkopšanas darbi

Sestdienās plkst. 9:00
Pieteikšanās grafiks pie draudzes dežuranta baznīcā, aizmugurē pie sludinājumiem.

Aicinām kalpot ar savu balsi mūsu Sv. Alberta baznīcas korī!

Mēģinājumi – svētdienās 9:30 baznīcā kora telpās – ieeja no baznīcas aizmugures.
Koris uzstājas svētdienās un svētku dienās Sv. Misē plkst. 11:00.
Vairāk par kori iespējams izlasīt šeit.

Caritas – palīdzība nabagiem un trūcīgajiem

Informācija un uzziņas par tikšanās laikiem pie Sņežana pa tālr. 22826911.
Vairāk iespējams izlasīt šeit.