Pasākumi

Svētdienas skola

25.09.2022. savu darbību sāks Svētdienas skola (latviešu grupa) svētdienas skolas telpā 2. stāvā no plkst. 16.30. Svētdienas skolas skolotāja Sandra Kuzņecova, mob. 29435428.

Krievu valodas grupiņa:

25.09.2022. начнётся Воскресная школа для детей, приступающих к первому причастию ᴨосле св. Мессы на русском языке (13:00). Телефон 28315717 Нина.

Katehēzes pieaugušajiem

Otrdienās plkst. 19.00. Interesēties pie prāvesta Krišjāņa Damberga, kont. tel. 26775679.

Rožukroņa lūgšana

Oktobra mēnesī Rožukroni mūsu baznīcā kopīgi lūgsimies pēc vakara Sv. Mises no pirmdienas līdz piektdienai.

Rīgas Sv. Alberta draudzes ražas svētki

Esi uzadījis divus pārus zeķu? vai māki izliet ziepes?, vai piemājas dārzā izaudzēji ķiplokus?, vai Tev ir kāds cits talants?
Piesakies Ražas svētku tirdziņam. Pieteikumu sūtīt līdz 1. oktobrim uz e pastu – rigassvalbertalfa@gmail.com

Baznīcas draudzes telpu uzkopšanas darbi

Sestdienās plkst. 9:00
Pieteikšanās grafiks pie draudzes dežuranta baznīcā, aizmugurē pie sludinājumiem.

Aicinām kalpot ar savu balsi mūsu Sv. Alberta baznīcas korī!

Mēģinājumi – svētdienās 9:30 baznīcā kora telpās – ieeja no baznīcas aizmugures.
Koris uzstājas svētdienās un svētku dienās Sv. Misē plkst. 11:00.
Vairāk par kori iespējams izlasīt šeit.