Alfa kurss

Kas ir Alfa kurss?

Alfa kurss ir 15 nodarbību iknedēļu tikšanās cikls, kas cilvēkus atraktīvā un praktiskā formā iepazīstina ar kristīgās ticības pamatiem. Tā ir koncentrēta un efektīva evaņģelizācijas programma cilvēkiem, kas aiz ikdienas dimensijas vēlas ieraudzīt ko vairāk, vēlas rast atbildes uz vissvarīgākajiem savas dzīves jautājumiem.

Tas adresēts arī tiem, kas atrodas garīgās pasivitātes situācijā, t.i., neticīgajiem, kā arī jauniem kristiešiem un tiem, kuri šaubās un nav vēl skaidri izšķīrušies par savu piederību Kristīgajai Baznīcai. Alfa kurss būtiski palīdz draudžu locekļiem gan atdzīvināt savu ticību, iemācoties stāstīt par to citiem, gan arī atrast savu vietu un kalpošanas veidu draudzē. www.alfakurss.lv

Mūsu draudzē

16.Alfa kursa izlaidums Sv.Alberta draudzē

Mūsu draudzē šie kursi pastāv jau kopš 2006. gada. Saņemtas atbildes uz ilgi briedušiem jautājumiem un kādam iegūti atkal jauni jautājumi, aizsākušās skaistas draudzības, pavadītas prieka pilnas nedēļas nogales, tuvāk iepazīti cilvēki no pašu draudzes, milzīgs daudzums visinteresantāko stāstu un iedvesmojošas liecības, tuvāk iepazīta mūsu svētā Alberta baznīca – tas viss un vēl ļoti daudz kas cits Alfa kursu laikā. Taču vislielākais ieguvums, protams, ir tuvošanās Dievam un pieaugšana mīlestībā!

15. Alfas izlaidums

Aicinām ikvienu pievienoties mums un no sirds pateicamies draudzes ticīgajiem un ikkatram, kurš atbalsta Alfa kursus ar lūgšanām, iegādājoties draudzes avīzīti un tādā veidā ziedojot Alfa kursiem, informējot draugus, tuviniekus un kolēģus par Alfa kursiem – lai Dievs svētī katru!

13. alfa kursa izlaidums

Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 29506282 (Marina) vai rakstot alfakursi@gmail.com

Alfa kursi jauniešiem un pieaugušajiem

Jauns kurss sāksies 2017. gada februārī – trešdienās plkst. 19:00.
Alfa kursu telpās, Zemaišu iela 2.
Informācija un pieteikšanās kursiem pa e-pastu: alfakursi@gmail.com vai pa tālr. 29506282

„Alfa” kalpotāju grupas tikšanās

Trešdienās plkst. 19:15 Alfa kursu telpās
Svēto Rakstu lasīšana, priestera komentārs. Diskusijas. Mielasts (groziņi) un saviesīgas sarunas. Lūgšanas. Rekolekcijas.
Interesēties pie Marinas, tālr. 29506282

Alfa kursa liecības

Es pievienojos 16. ALFAi un pabeidzu šo kursu. ALFAs komandas viesmīlība un draudzīgums ļauj pārvarēt bailes uzsākt kursus ar nepazīstamiem cilvēkiem. Uzskatu, ka katram kristietim ir vērts atnākt uz ALFA kursiem. Jo, apmeklējot tikai baznīcu, nav iespējams rast atbildes uz visiem jautājumiem. Protams, to var darīt pašmācības ceļā, lasot daudzas jo daudzas grāmatas, bet ne vienmēr tam ir laiks un iespējas. Dienas steigā nav kad apsēsties un iedziļināties būtiskos jautājumos. Es izvēlējos šo ceļu – ALFu. Nākot uz ALFu, es varēju 100% pieslēgties un klausīties lekcijās, kurās ir izvilkts būtiskākais. Lai gan lekciju tēmas ir nopietnas, tās tika pasniegtas tā, lai klausītājam būtu interesanti, dažreiz ar nelielu humora devu, kā arī tika stādīti priekšā reāli piemēri-liecības.
Piedaloties diskusijas grupā:
1) ir iespēja paskatīties uz sevi it kā no malas;
2) dzirdēt citu cilvēku liecības;
3) iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus, ar kuriem varu runāt par Dievu. Komunicēt bija neticami viegli, jo bija sajūta it kā pazīstu šos cilvēkus jau ļoti sen.
Paldies visai ALFAs komandai!

Margarita 2014. gada 15. decembris