Margarita

2014. gada 15. decembris

Es pievienojos 16. ALFAi un pabeidzu šo kursu. ALFAs komandas viesmīlība un draudzīgums ļauj pārvarēt bailes uzsākt kursus ar nepazīstamiem cilvēkiem. Uzskatu, ka katram kristietim ir vērts atnākt uz ALFA kursiem. Jo, apmeklējot tikai baznīcu, nav iespējams rast atbildes uz visiem jautājumiem. Protams, to var darīt pašmācības ceļā, lasot daudzas jo daudzas grāmatas, bet ne vienmēr tam ir laiks un iespējas. Dienas steigā nav kad apsēsties un iedziļināties būtiskos jautājumos. Es izvēlējos šo ceļu – ALFu. Nākot uz ALFu, es varēju 100% pieslēgties un klausīties lekcijās, kurās ir izvilkts būtiskākais. Lai gan lekciju tēmas ir nopietnas, tās tika pasniegtas tā, lai klausītājam būtu interesanti, dažreiz ar nelielu humora devu, kā arī tika stādīti priekšā reāli piemēri-liecības.
Piedaloties diskusijas grupā:
1) ir iespēja paskatīties uz sevi it kā no malas;
2) dzirdēt citu cilvēku liecības;
3) iepazīt līdzīgi domājošus cilvēkus, ar kuriem varu runāt par Dievu. Komunicēt bija neticami viegli, jo bija sajūta it kā pazīstu šos cilvēkus jau ļoti sen.
Paldies visai ALFAs komandai!